En İyi Sohbet Siteleri

Teknoloji sayesinde artık birçok yerden iletişim kurmak en iyi sohbet siteleri ile çok kolay. Yeni insanlarla tanışıp sohbet etmek isteyenler için vereceğimiz siteler çok iş görecektir. Siberalem.com 14 yıldır faaliyet gösteren bu site ülkemizin en eski... Devamını Gör »

Savunma Sanayisi İlklerimiz

Yeni gelişen Dünya içerisinde yerini almak isteyen ülkelerden biri de Türkiye’dir. Ülkemiz yeni kurulan Dünya düzeninde söz sahibi olmak adına pek çok alanda ilkler gerçekleştirmiştir. Bununda başında hiç şüphesiz savunma sanayimiz gelmektedir.... Devamını Gör »

Telefonunuzda Bulunması Gereken En İyi Android Uygulamaları

Listemizde en iyi android uygulamaları bulunmaktadır.Listeye birçok yerde karşınıza çıkan uygulamalar yerine ismini pek duymamış olabileceğiniz popüler android uygulamaları ekledik.   1- 1Weather:Widget Forecast Radar Bu uygulama ile gelişmiş hava durumu bilgilerine erişebilir,... Devamını Gör »

En Güzel Hint Filmleri

En Güzel Hint Filmleri Bollywood yapımı filmler bir süredir oldukça fazla rağbet görüyor. Öyle ki artık Hollywood’un önüne dahi geçebiliyor. Çoğu zaman eğlenceli ve renkli olan Hint filmlerinin çok başarılı dram, aşk... Devamını Gör »

Dünyadaki En Zehirli 5 Bitki

Merhaba bugün sizlere dünyadaki en zehirli 5 bitki hakkında bilgiler vereceğiz.Aşağıda dünyadaki en zehirli bitkiler sıralanmıştır.Zehirli bitkiler zehir miktarlarına göre artan sıradadır. İşte Dünyadaki En Zehirli Bitkiler : Güzelavrat Otu (En Zehirli... Devamını Gör »

Ölmeden Önce Yapılacak 10 Şey

ÖLMEDEN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 10 AKTİVİTE NEDİR ? 1. İstediğimiz Hayatı Yaşamak  Yapılması gerekenlerin en başında istediğimiz hayatı yaşamak geliyor. Etrafımızdakilerin bizim hayatımız hakkında ne söylediklerine aldırış etmeden kendi bildiğimizi yapmalıyız. Nasıl olsa bu... Devamını Gör »

Dünyanın En büyük 5 Kuşu

Dünyanın göze hoş gelen en güzel varlıkların başında kuşlar gelmektedir. Gökyüzünde süzülerek uçmaları genellikle aseletlerini simgeleyen özelliklerindendir. Günlük hayatta her zaman karşımıza çıkmayan büyük kuşları sizler için derledik; Dünyanın en büyük kuşu... Devamını Gör »

Dünyada En Çok Silah Satan 10 Ülke

İşte aşağıda Stockholm Uluslararası Barış Araştırmaları Enstitüsü’nün araştırmalarına göre dünyada en çok silah satan 10 ülke,  en çok silah satan ülkeler, en çok silah satan ülke. 10. İSRAİL İsrail’in en çok satışını... Devamını Gör »

Pandalar Hakkında İlginç Bilgiler

Bu yazımızda sizlere pandalar hakkında ilginç bilgiler vereceğiz.   Pandalar hakkında ilginç bilgiler :   Pandalar, türü yok olma tehlikesi olan hayvanlar arasındadır. Vahşi doğada hayatını sürdüren panda sayısı sadece 2000’dir. Pandalar... Devamını Gör »

Balın Bilmediğiniz Faydaları

Bal hakkında bilmediklerimiz. Vücudun güçlenmesine etkide bulunarak zinde kalmasını sağlar. Vücutta kanın çoğalmasını sağlar. İdrar söktürücü özelliği vardır. Vücutta bulunan zehirli maddelerin dışarı atılmasını sağlar. Midedeki ve Bağırsaktaki gazların dışarı atılmasında da... Devamını Gör »