Alışverişe Neden Aç Çıkmamalıyız?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu güne kadar geçen zaman diliminde önce takas yöntemiyle sonra da paranın bulunmasıyla parayla devam eden alışveriş günümüzde insanların vazgeçemeyeceği bir ihtiyaç olmuştur. Her ne kadar temel ihtiyaçları almak... Devamını Gör »

Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ ALIRKEN NEYE DİKKAT ETMELİYİZ Güneşten gelen ışınlar en çok gözlerimizi rahatsız eder. Gözlerimizi koruyabilmenin en kolay ve en şık yolu ise, kendimize yakışacak bir güneş gözlüğü edinmemizdir. Özellikle yaz mevsiminde... Devamını Gör »

Yaz Tatilinde Formda Kalmanın Sırları

Bütün kış boyunca kendine bir hedef belirledin. Yaz geldiğinde formda olmak! Kışın soğuk havalarda işten, okuldan çıktın ve kendini spor salonuna attın. Bazıları sıcak evinde otururken sen antrenmanlarına geç saatlerde bile devam... Devamını Gör »

Evde Ekşi Maya Hazırlama

Ekşi Maya Nasıl Hazırlanır? Evde doğal ekşi maya hazırlamak için ihtiyacınız olan 5 gündür. Gün gün izlemeniz gereken adımlar ise şunlardır: 1.gün: Mayalama işlemini yapacağınız cam kaseyi ve bardağı kaynamış su ile... Devamını Gör »

Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır

Kedi gözü makyajı, genelde gece tercih edilecek bir makyaj türüdür. Biraz daha yumuşak ve soft bir görünüm için bu göz makyajında pembe tonlarda allık ve ruj kullanımı tavsiye edilmektedir. Kedi gözü makyajı... Devamını Gör »