En İyi Ücretsiz Vpn Programları

Merhaba, bugün sizleri ücretsiz vpn konusunda bilgilendireceğiz.Öncelikle vpn konusunda birazcık bilgi vermek gerekirse, sizi internetten başka konumlarda göstererek yasaklı sitelere giriş imkanı sunan daha doğrusu çoğunlukla bu amaçla kullanılan internet ağıdır.Çoğunlukla vpn programları aracılığı ile kulalnılırlar sebebi ise daha kolay ve pratik olmasıdır.

Türkiyeden vpn ile internete giren bir kişi vpn programının sunduğu lokasyonlar ile kendini almanya, abd, frans vs. gibi ülkelerden giriş yapıyor olarak  gösterebilir.Bu şekilde de türkiyede yasaklanmış sitelere giriş yapma imkanı bulur.

Şimdi bu tarz hizmetleri kaliteli olarak sunan programlara gelelim.Bildiğiniz gibi kalite çoğunlukla belirli bir bedel karşılığı sunulur, bu firmalar ücretli vpn satmaktadırlar.Ancak hem reklam amaçlı hemde kullanıcı sayılarını artırmak amaçlı ücretsiz vpn hizmetide sunuyorlar.Sizler için en iyi ücretsiz vpn programları derledik.

Ücretsiz Vpn Programları

 

1- Zenmate Ücretsiz Vpn

Zenmate vpn sektöründe başı çeken firmalardan.Hem çoklu platform desteği hemde sunduğu hizmetin kalitesi olarak birçok kullanıcısını memnun etmektedir.Bizimde sizlere önerebileceğimiz ilk vpn programıdır.Zenmate android vpn programı için buraya tıklayın.Zenmate Chrome vpn eklentisi, Zenmate Firefox vpn eklentisi.

2- Hotspot Shield

Hotspot ise yine vpn kullanan birçok kişinin aşina olduğu bir programdır.Yine zenmate gibi çoklu platform desteği sunmaktadır.Ücretsiz vpn kalitesi ise gayet kullanılabilir seviyededir.Hem telefonlarınızda hemde bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz.Android Hotspot Shield, Chrome Hotspot Shield eklentisi, Firefox Hotspot Shield eklentisi.

3-Touch Vpn

Bu vpn programını çok fazla duymamış olabilirsiniz ancak ücretsiz vpn konusunda oldukça kaliteli hizmet sunan bir vpn programıdır.Firefox için eklentisi olmasada chrome, android, ios için vpn programları bulunmaktadır.Android touch vpn programı, Chrome touch vpn eklentisi, iphone vpn programı touch vpn.Bilgisayar için touch vpn.
Bu yazımızda sizlere en iyi ücretsiz vpn programları hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye çalıştık.Bu lsiteye daha birçok vpn programı eklenebilir ancak sizin için problem olmayacak en iyi programları seçmeye çalıştık umarız faydalı olmuştur.Kafanıza takılan bir soru varsa yada bir problem varsa yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir