En İyi Sohbet Siteleri

Teknoloji sayesinde artık birçok yerden iletişim kurmak en iyi sohbet siteleri ile çok kolay. Yeni insanlarla tanışıp sohbet etmek isteyenler için vereceğimiz siteler çok iş görecektir.

Siberalem.com

14 yıldır faaliyet gösteren bu site ülkemizin en eski arkadaşlık sitelerinden birisidir. 15 milyon üyesi olan bu sitede çoğunluğu 23-50 yaş grubu oluşturuyor. En çok aktif kullanıcı bulunabilecek site de bu olsa gerek. Kitlenin büyük çoğunluğunu da bekarlar oluşturuyor.

Badoo.com

Yabancı kaynaklı bir site olmasına rağmen 210 milyon kayıtlı üyenin içerisinde Türkiye’den birilerini bulmak hiç de zor değil. Siteye tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir ve size uyan kişiyle tanışabilirsiniz. Üstelik bu site sizin yakınınızda bulunan insanları da tespit ediyor.

İstanbul.net 

Sloganı “Aradığın aşk yanı başında” olan bu sohbet sitesi sayesinde semtinizdeki insanlar ile tanışabilirsiniz. 4 milyon üyenin bulunduğu bu site yalnızca İstanbul’a özel. Fakat Ankara, Eskişehir, Balıkesir, Bursa, Edirne, İzmir, İzmit, Kayseri, Muğla, Manisa, Samsun, Çanakkale, Hatay, Mersin, Sakarya ve Tekirdağ illeri için de aynı grubun arkadaşlık siteleri var.

Gayet.net

Toplamda 3,5 milyon üyenin bulunduğu bu site diğerlerinden biraz daha farklı. Sitede eğlenerek çözdüğünüz testler sayesinde hem kendinize uyan insanı bulabilir hem de tanıştığınız insanla görüntülü sohbet edebilirsiniz. Sitede çoğu zaman 1000’nin üzerinde aktif kullanıcı bulunmakta.

ecift.com

4 milyonun üzerinde kayıtlı üyenin bulunduğu bu sitenin ismini E-Çift diye de telaffuz edebiliriz. Kız erkek oranı eğer bilgiler doğruysa oldukça dengeli görünüyor denebilir(%51 erkek %49 kadın). Özellikle ciddi bir ilişki arayanlar için bu site iyi bir öneri olabilir. Zaten bu site de kendini bu şekilde tanıtıyor. Üyeleriyle yaptığı çeşit çeşit anketlerle analizler ve sizin hakkınızda çıkarımlar yapabilen sisteme sahip olan bir site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir