Telefonunuzda Bulunması Gereken En İyi Android Uygulamaları

Listemizde en iyi android uygulamaları bulunmaktadır.Listeye birçok yerde karşınıza çıkan uygulamalar yerine ismini pek duymamış olabileceğiniz popüler android uygulamaları ekledik.

 

1- 1Weather:Widget Forecast Radar

Bu uygulama ile gelişmiş hava durumu bilgilerine erişebilir, ana ekranınıza widget ekleyebilirsiniz.Hava durumu uygulaması indir.

2- Google Drive

Google Drive, tüm dosyalarınız için güvenli bir yerdir ve dosyalarınıza istediğiniz akıllı telefondan, tabletten veya bilgisayardan erişmenize olanak tanır.Google Drive indir.

 

3- Solid Explorer Dosya Yöneticisi

Bu, Play Store’da bulabileceğiniz, Materyal Tasarım’a sahip tam teşekküllü tek dosya yöneticisidir. Rakiplerine kıyasla daha iyi, daha hızlı ve daha sağlamdır. Her türlü dosyayı yönetme kabiliyetinin yanında, size temalar, ikon setleri ve renk şemaları gibi birçok kişiselleştirme seçeneği sunar. Dosya yöneticisi programı indir.

4- SwiftKey Klavye Programı

SwiftKey Klavye en iyi sonraki kelime tahmini, daha akıllı otomatik düzeltme, 800’den fazla emoji ve çok daha fazlasını sunan Android için ücretsiz bir klavye uygulamasıdır! SwiftKey Android üzerinde size akıllı ve hızlı yazma olanağı sağlayan ücretsiz bir alternatif klavyedir.Android klavye programı indir.

5- Duvar kağıtları HD 4K Android Uygulaması

Android cihazınız için bulabileceğiniz en iyi duvar kağıdı uygulamalarından birisidir.Android duvar kağıdı uygulaması indir.

6- PhotoDirector Photo Editor App (Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması)

Çektiğiniz yada indirdiğiniz fotoğraflara oldukça basit birşekilde düzenleme yapabileceğiniz android fotoğraf düzenleme uygulaması indir.

7- Snapseed (Fotoğraf Düzenleme Uygulaması)

Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir.Bir önceki uygulamaya göre daha gelişmiş özellikler sunan android fotoğraf düzenleme uygulaması indir.

8- PowerAmp (Android Müzik Çalar Uygulaması)

Neredeyse rakipsiz bir müzik çalar uygulamasıdır.Ücretsiz versiyonu pek iyi olmasada fazla yüksek olmayan pro versiyonu çok güzel özellikler barındırmaktadır.Birçok müzikseverin vazgeçemediği android en iyi müzik dinleme uygulamaları arasındadır.PowerAmp indir.

9- Google Fit -Form Koruma Takibi

Spor yapanların mutlaka kullanması gereken google tarafından geliştirilmiş form koruma takip uygulamasıdır.Android form koruma uygulaması indir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir